Trener tenisa Michał Lewandowski

Specjalizacja: Trener / Trener tenisa ziemnego

Witam!
Trener tenisa ziemnego - Michał LEwandowski podczas gry w tenisa na korcie.Nazywam się Michał Lewandowski i jestem trenerem tenisa z ponad 10-cio letnim doświadczeniem w prowadzeniu lekcji dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych i właśnie w tej materii zapraszam do współpracy.

Ukończyłem AWF w Warszawie, gdzie uzyskałem dyplom trenera tenisa oraz amerykański kurs PTR (Profesional Tennis Registry).

Doświadczenie zdobywałem grając w Czeskim klubie NH Ostrava (macierzysty klub Ivana Lendla). Dzięki współpracy z czołowymi tenisistami zarówno polskimi jak i czeskimi zdobywałem pierwsze szlify zawodnicze, które teraz wdrażam po stronie trenera.

Oferuję głównie indywidualne lekcje tenisa. Jeżeli jednak chciałbyś/aś mile spędzić czas z bliskimi lub znajomymi to umożliwiam także grupowe zajęcia.
Zapewniam naukę tenisa od zera dla całkowicie początkujących jak i profesjonalne, zawodnicze treningi dla zaawansowanych, mające na celu poprawę techniki gry oraz wyeliminowanie błędów.
Lekcje prowadzę na terenie całej Warszawy.

Tenis ziemny to bardzo fajna alternatywna na aktywne spędzenie czasu, poprawę kondycji i koordynacji oraz odstresowanie się po ciężkim dniu.
Wszystkich zainteresowanych zapraszam na moją stronę internetową, gdzie znajdziecie więcej informacji o mnie, moich osiągnięciach sportowych, a także o propozycji, którą dla Państwa przygotowałem.

Masz pytania? Skontaktuj się ze mną!
Zapraszam serdecznie, Michał.

Dane kontaktowe:

Michał Lewandowski
E-mail: kontakt@michal-lewandowski.pl
Strona internetowa: www.michal-lewandowski.pl
Facebook: facebook.com/trener.tenisa.ziemnego
Google+ : plus.google.com/+MichallewandowskiPl-Trener-tenisa
Google+ : plus.google.com/101578934105356959580